• Üst Menü
 • Üst Menü
 • Üst Menü
 • Üst Menü
 • Üst Menü
 • Üst Menü
 • Üst Menü
Koç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Koç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Liderliğin ön plana çıktığı koç burcuyla ilgili en çok yapılan araştırmalardan biri de koç burcuna ne hediye alınır sorgulamasıdır.

ABONE OL
1 Eylül 2022 19:37
Koç Burcuna Ne Hediye Alınır?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Liderliğin ön plana çıktığı koç burcuyla ilgili en çok yapılan araştırmalardan biri de koç burcuna ne hediye alınır sorgulamasıdır. Tabii bu sorgulamaya geçmeden önce biraz koç burcunu tanımlamak gerekir. Fiziksel yapısıyla dikkat çeken, konuşmaları ile diktatörlüğü öne çıkaran burçlardan ilki koç burcu Mars gezegeni yöneticisine sahiptir. Ateş grubunda yer alan koç burçları için birçok konunun ince elenip sık dokunması gerekir. Bu doğrultuda koç burcu birine bir şey almadan önce koç burcu hediye önerilerine bakılması gerekmektedir.

Kadınlarının özgüvenli olduğu ve dik başlı olduğu koç burçları için ilk önerimiz isme özel eşyalar olacaktır. Çünkü koç burçları kendini her zaman özel hissetmek ister. Birinci planda olmadığı zaman hayattan soyutlaşır. Bu yüzden karşınızda alev topuna dönüşmüş olan birini görebilmeniz mümkündür. Koç erkekleri ise aile yaşantısına önem verse de iş hayatında, elindeki gücü hiçbir zaman kaybetmekten hoşlanmayan tiplerdir. Muhakkak müdür konumundaki vasıfların yer aldığı kişiliklerdir. Tarihte birçok padişahın koç burcu olduğunu belirtmek ve kişisel zevklerinin oldukça baskın rol oynadığını söylemek mümkün olacaktır. Bu doğrultuda koç burcu hediye önerileri olarak isme özel tükenmez kalem seçeneği ilk sıradadır. Çünkü yaptığı işlerde daima adından söz ettirmek isteyen koç burçları, burcunun özelliği gereğince hafife alınmak istemez. Bu yüzden kendisine özel seçilmiş hediyeler tercih etmeniz önerilir.

Koç burçlarından bahsederken onların her anlamda çok hızlı kişiler olduğunu da belirtmek gerekiyor. Zamanla yarışır misali davranışlar sergileyen koç burçları bu özelliğini hem erkek hem de kadın cinsinde öne çıkarmaktadır. Rutin işlerini bile belli bir plana koymaktan hoşlanıp hızlı bitirmeye çalışan bu kişiler için hediye seçimi de ona göre yapılmalıdır. Birkaç madde ile koç erkekleri ve kadınları için özel hediyelerden bahsedecek olursak;

 • İsme özel tükenmez kalem seti
 • Sevgiliye özel kalp şekilli cam masaüstü dekor
 • Erkeğe özel Damat deri cüzdan
 • Kadına özel deri pasaport kartvizitlik
 • İsme özel çizgili organizer defter

Bu hediyelik eşyalar arasında koç burcu hediye seçimi yapılırken önünüze birçok çeşidin ve ürünün çıkacağını da belirtebiliriz. Genel anlamda özel olarak anılmayı tercih eden koç burçlarından bahsettikten sonra yükselen koç burçlarını da es geçmeyeceğiz.

Yükselen koç burçları için öne çıkan yorumlar arasında onların her zaman hayat dolu, enerjik, hızlı ve hayatın dolu tarafından bakan kişiler olduğu görülmektedir. Bunun haricinde koç insanlarının hasta olmayı sevmediğini, yatağa bağlandıkları an her şeylerini yitirmiş olduklarını düşündüklerini söylemek mümkündür. Yükselen koç kadınları; her alanda aktif olmaktan hoşlanır. Hasta olan bir koç kadını, hastalığını yatakta yatarak geçirmez. Daha doğrusu geçirmek istemez. Günlük işlerini bitirme sonrasında geriye kalan işleri de hızlıca halletmek ister.

Yükselen koç erkekleri ise hızlı hareket etmeleri nedeniyle çok aceleci tipler olduğunu belirtebiliriz. Karar verme aşaması sonrasında her işini hızlıca yapan, harekete geçmekte zorlanmayan kişiler olduğunu ve kafasına koyduğu şeyi anlık şekilde yapabileceklerini belirteceğimiz kişilerdir.

Fotoğraf Çerçevesi

Koç burçlarının özelliği ve yükselen özelliklerini yorumlama sonrasında ilk olarak zor olduğu düşünülen koç erkekleri için hediyelik eşya seçiminden bahsedelim. Koç burcu erkeğine alınacak hediyeler kapsamında özelleştirilebilir malzemelerle üretilen fotoğraf çerçevesinden bahsedebiliriz. İsme özel eşyalar sonrasında yüksek talep gören fotoğraf çerçevesi; şehir, ilçe temalı olabildiği gibi özel günlerden biri olan yılbaşı temalı da olabilmektedir. Seramik malzeme ile yapılan bu üretimler ciddi talep görürken kalp, kare, yuvarlar ve dikdörtgen şekilde de olabilmektedir. Masaüstü dekor oluşturacak şekilde de kullanılabilen fotoğraf çerçevesi koç burçları için özel bir hediye olacaktır.

Ayna

Ayna kişinin her zaman ihtiyacı olabilecek eşya türlerinden biridir. Kişisel ihtiyaç olmasının yanı sıra en seçkin hediye türüdür. Koç burcu kadını hediye seçenekleri arasında ilk olarak aynalar öne çıkar. Çantaya kolaylıkla sığdırılan küçük boyutlu aynaların dış yüzeyi metal kaplamadan oluşmaktadır. Metal yüzeyde çiçek temasından tutunda şehir teması, Atatürk teması ve ilçe teması gibi birçok temanın öne çıkarıldığı görülmektedir. Bu temalar dışında sevimli hayvan temaları da bulunur. Bu sayede her yaşa hitap edilebilir özelliği de öne çıkan bir durumdur.

Cüzdan

Koç burcu erkeği hediye seçimi kapsamında cüzdan en öncelikli seçiminiz olması gerekir. Çünkü cüzdan isme özel şekilde üretilebilen en kaliteli üretimlerden biridir. Uzman görüşlerinde de koç burcu erkekleri için öne çıkan hediye seçeneğinin cüzdan olduğu görülmektedir. Çünkü maddi güce inanan ve herkesten farklı olma eğilimi yüksek olan bu kişiler genel bakımdan kendisine özel yapılmış üretimleri tercih etmektedir.

Ajanda

Koç burcu erkeğine doğum günü hediyesi açısından önerilerimizden biri de ajanda olmaktadır. İsme özel organizer çizgili defter modeliyle de öne çıkan ürünler ajanda olarak iş hayatında kullanabileceği seçkin hediye tarzını öne çıkarmaktadır. Bu nedenle çok önemli bir hediye seçeneği olduğunu belirtmeliyiz.

Termos

Koç burcu için hediye seçeneklerine göz atarken keyfine düşkün olduklarını da unutmamak gerekir. Her zaman kendi yaptığı şeyleri öne çıkaran koç burcu insanlarına bir şey beğendirmek zordur. Hatta demlediğiniz bir çayı bile beğendirmeniz zordur. Sizi eleştiri yağmuruna tutması mümkündür. Bu yüzden keyfi şekilde kendi çayını kendi demleyip içmek isteyen koç insanları için termos hediye seçeneğinin de öne çıktığını belirtebiliriz. Erkeğe ve kadına özel termoslar; kişiselleştirilebilen ürün özelliği taşıyan çelik üretimlerdir. Üzerinde kişinin baş harfi olacak şekilde baskılanması mümkündür.

Saat

Koç burcu erkeğine ne hediye alınır sorgulamasına yönelik en çok öne çıkan ürünün saat olduğunu belirtmek mümkündür. Zamanının akışını yöneten saat seçeneklerin başında gelen kol saati koç burçları için ideal bir hediye olacaktır. Duvar saati olarak şehir temalı veya farklı figürlerle desteklenmiş olan dekoratif saatlerin plastik, polyester veya seramik malzeme kullanılarak üretilmesi mümkündür. Saat çeşitleri koç burcuna alınabilecek hediyeler kapsamında öne çıkan seçenekler olup içlerinden bazıları aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

 • Seramik kahverengi çapa saat
 • Kemer altın renk saat
 • Bodrum temalı saat magnet

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.